Przepisy Kanapka na ciepło z żytniego chleba z wędzoną szynką i oscypkiem z letnią sałatką

Składniki

4 kromki chleba wiejskiego

100 g szynki wędzonej

80 g oscypka wędzonego

1/2 cebulki wiosennej lub szalotki

1/2 opakowania gotowej mieszanki sałat

2 pomidory

1-2 gałązki natki pietruszki

30 ml oliwy

20 ml sosu winegret

Opis

Kromki chleba polej oliwą. Szynkę i ser pokrój na grube plastry. Przełóż szynkę serem i połóż na dwóch kromkach. Pokrój cebulkę wiosenną i posyp kromki. Dociśnij drugą kromką w formie kanapki.

Rozgrzej piekarnik do temperatury 180° i wstaw kanapki do pieczenia. W tym czasie wymieszaj sałaty z sosem winegret. Pokrój pomidory w cząstki i ułóż na półmisku. Na wierzch dekoracyjnie ułóż bukiet sałat i listki pietruszki. Rumiane kanapki przekrój na pół, pod kątem i ułóż przy bukiecie sałat.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8