Przepisy Kanapka na ciepło z żytniego chleba z wędzoną szynką i oscypkiem z letnią sałatką
Składniki
4 kromki chleba wiejskiego
100 g szynki wędzonej
80 g oscypka wędzonego
1/2 cebulki wiosennej lub szalotki
1/2 opakowania gotowej mieszanki sałat
2 pomidory
1-2 gałązki natki pietruszki
30 ml oliwy
20 ml sosu winegret
Opis

Kromki chleba polej oliwą. Szynkę i ser pokrój na grube plastry. Przełóż szynkę serem i połóż na dwóch kromkach. Pokrój cebulkę wiosenną i posyp kromki. Dociśnij drugą kromką w formie kanapki.

Rozgrzej piekarnik do temperatury 180° i wstaw kanapki do pieczenia. W tym czasie wymieszaj sałaty z sosem winegret. Pokrój pomidory w cząstki i ułóż na półmisku. Na wierzch dekoracyjnie ułóż bukiet sałat i listki pietruszki. Rumiane kanapki przekrój na pół, pod kątem i ułóż przy bukiecie sałat.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi

Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 11.07-17.07.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4