Przepisy Kanapka drwalska z szynką długodojrzewającą i warzywami

Składniki

0.2 chleba drwalskiego
4 plastry szynki włoskiej dojrzewającej
2 listki sałaty
2 plastry papryki czerwonej
½ pomidora
½ awokado
1 jajko (ugotowane)
1 łyżeczka masła
2 listki natki pietruszki
cytryna
pieprz czarny mielony

Opis

Chlebek przekrój na pół i posmaruj masłem. Ułóż warstwowo warzywa i szynkę. Awokado skrop kilkoma kroplami cytryny, aby nie ściemniało. Kanapkę posyp świeżo mielonym pieprzem. Solenie nie jest konieczne, ponieważ szynka jest mocno słona. Na koniec udekoruj pyszne śniadanie jajkiem i natką pietruszki.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 19.11-25.11.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 18.11.2020 - 2.12.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8