Przepisy Jajko na miękko z fasolą szparagową

Składniki

4 jajka

40 g masła

300 g mrożonej fasoli szparagowej

280 g chleba pszenno-żytniego

1 ząbek czosnku

60 g oliwy z oliwek

przyprawy: sól

Opis

Fasolę ugotuj na parze al dente PORADA KONTEKSTOWA - AL DENTE (ok. 7 minut). Dodaj zmiażdżony ząbek czosnku i oliwę z oliwek. Posól do smaku i wymieszaj. Jajka połóż na gotującej się wodzie i gotuj przez 3-4 min. Po tym czasie jajka wyciągnij i opłucz zimną wodą (nie za długo, żeby nie wystygły). Jajka i fasolkę podaj z dodatkiem pszenno-żytnich kromek chleba z masłem.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8