Przepisy Jajka faszerowane wędzoną rybą

Składniki

150 g wędzonej ryby (np. pstrąga)

4 duże jajka

1/2 małej cebuli

1 łyżka majonezu

pieprz

kilka gałązek zielonego koperku

Opis

Umyj jajka i włóż do garnka z zimną wodą. Od momentu zagotowania gotuj jeszcze przez 7 minut. Odstaw do wystygnięcia. Przestudzone jajka obierz i przekrój na pół. Żółtka wyjmij na miseczkę i rozgnieć widelcem. Cebulę obierz i bardzo drobno posiekaj. Połowę ryby drobno pokrój i dodaj wraz z posiekaną cebulą do żółtek. Do masy dodaj majonez, pieprz i dokładnie wymieszaj. Gotowa pastę nałóż w miejsce żółtek. Na wierzchu każdego jajka ułóż kawałek pozostałej wędzonej PORADA KONTEKSTOWA - WĘDZENIE ryby i gałązkę koperku.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8