Przepisy Jajecznica z kurkami

Składniki

1/2 szkl. kurek

3–4 jajka

1 mała cebula

1 łyżka masła do smażenia

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Grzyby umyj i dokładnie oczyść (warto włożyć kurki na chwilę do gorącej wody wymieszanej z solą, a następnie odcedzić i przepłukać ponownie w wodzie, tym razem bez dodatku soli). Większe grzyby pokrój na mniejsze kawałki.

Cebulę obierz, umyj i pokrój w piórka. Na patelni, na wolnym ogniu rozpuść masło (uważaj, aby go nie przypalić). Zeszklij PORADA KONTEKSTOWA - ZESZKLENIE na nim cebulę, a następnie dodaj kurki i smaż ok. 5 min, co jakiś czas mieszając.

Do miseczki wbij jajka, dopraw solą i pieprzem, dokładnie rozmieszaj. Grzyby i cebule zalej jajkami i wymieszaj. Smaż do momentu, aż jajka delikatnie się zetną. Przed podaniem udekoruj szczypiorkiem lub natką pietruszki.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8