Przepisy Jagodowa pychotka

Składniki

​100 g borówek

200 ml  jogurtu naturalnego

2 gałązki mięty

75 g malin

1 łyżka miodu

Opis

Borówki i maliny umyj pod bieżącą wodą i odsącz na sitku. Możesz też użyć ręcznika kuchennego –zwiń arkusz ręcznika jak chusteczkę z owocami i lekko potrząśnij.

Do miseczki kuchennej przełóż jogurt, odłóż sześć łyżek do dekoracji deseru. Wybierz z owoców kilka ładnych sztuk i także odłóż do dekoracji. Pozostałe owoce rozgnieć widelcem i dodaj do jogurtu. Przypraw miodem i posiekaną miętą.

Jogurt przełóż do słoiczków, a na wierzch nałóż jogurt naturalny i lekko wymieszaj, dzięki temu uzyskasz efekt marmurkowej dekoracji. Na wierzchu poukładaj owoce i jeszcze raz polej miodem oraz udekoruj listkami mięty. Zamknij słoiczki i schowaj do lodówki. Możesz przechowywać w lodówce do 72 godzin.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8