Przepisy Jabłkowa miska na owoce

Składniki

3 twarde jabłka

350 g mieszanki dowolnych owoców (jagody, cząstki pomarańczy, itp.)

sok z 1 cytryny

Sposób przygotowania

1

Na każdym jabłku zrób nacięcia promieniście do ogonka. Nacięcia zrób, zagłębiając nóż dwa razy w tym samym miejscu pod różnym kątem. Nacięcia wysmaruj na świeżo sokiem z cytryny.

2

Odetnij ponacinane czapeczki. Wytnij trójkątne kawałki spomiędzy nacięć.

3

Jabłko wydrąż w środku, uważając, by nie przedziurawić dna.

4

Do miseczek nałóż mieszankę owoców. Kwiatki z czapeczek umocuj na miseczce z owocami przy pomocy wykałaczki.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8