Przepisy Imprezowa micha śledziowa

Składniki

śledzie

czerwona cebula

ziemniaki

buraczki

jajka

jabłko

majonez

Opis

Ugotuj buraki i ziemniaki w skórce, a następnie ostudź. Zetrzyj osobno na grubej tarce. W kolejnym etapie ugotuj jajka i też ostudź. Obierz je i delikatnie oddziel żółtka od białek. Zetrzyj białka na grubej tarce. Jabłka obierz i podobnie jak wcześniejsze składniki, zetrzyj na grubej tarce. Cebulę pokrój w kosteczkę. Śledzie pokrój w małe kawałki.  

Układaj poszczególne składniki warstwowo: śledzie, cebulka, jabłka, ziemniaki, buraki, połowa majonezu, białka, pozostały majonez. Na górę dodaj pokruszone lub starte żółtka. Smacznego!

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 4.06-09.06.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8