Przepisy Horiatiki

Składniki

200 g sera typu feta

1 ogórek

1 zielona papryka

1 cebula czerwona

2 pomidory (polecamy malinowe)

ok. 15 czarnych oliwek

5 łyżek oliwy z oliwek

3 łyżki czerwonego octu winnego

1 łyżeczka świeżego posiekanego tymianku

1/2 łyżeczki suszonego oregano

przyprawy: sól, pieprz grubo mielony

Opis

Ogórka umyj i obierz wzdłuż, zostawiając na nim paseczki skórki, pokrój w plastry. Pomidory umyj i pokrój w ósemki, paprykę umyj, wykrój gniazda nasienne i pokrój w kostkę, cebulę obierz, umyj i pokrój w półplasterki. Wszystkie warzywa poukładaj na talerzu. Na wierzch połóż pokrojony w duże kwadraty ser feta, dodaj oliwki. Polej oliwą, octem, dodaj oregano, listki świeżego tymianku i przyprawy do smaku. Sałatkę możesz też polać sosem tzatziki.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8