Przepisy Letnia pizza arbuzowa Sary
Przygotowane dla Ciebie przez

Sarę

Składniki

1 arbuz bez pestek

4 brzoskwinie ciasteczkowe

3 morele

3 opakowanie serka śmietankowego „Tesco Gervais"

sok z 1 cytryny

3 łyżki cukru

Granola

2 łyżki płatków owsianych

1 płatków migdałowych

1 łyżka pestek dyni

1 łyżka posiekanych orzechów laskowych

2 łyżki miodu

garstka listków świeżej mięty

Sposób przygotowania

1

Granola: Patelnię z powłoką nieprzywierającą rozgrzewamy do średniej temperatury. Wszystkie suche składniki potrzebne do granoli wsypujemy na patelnię i prażymy przez 4 minuty. Potem dodajemy miód, mieszamy i całość podsmażamy przez kolejne 2-3 minuty. Następnie masę przekładamy na arkusz papieru do pieczenia i czekamy, aż ostygnie – wtedy kruszymy ją na małe kawałki.

2

Krem: Bierzemy 1 brzoskwinię, sok z połowy cytryny, cukier, serek Gervais i wszystko blendujemy.

3

Pizza: Kroimy 3 duże plastry arbuza o grubości ok. 2 cm. Każdy dzielimy na 8 kawałków tej samej wielkości, ale wciąż trzymamy je obok siebie. Rozkładamy krem na wszystkie kawałki. Pozostałe brzoskwinie i morele kroimy na małe kawałki i marynujemy w 2 łyżkach soku z cytryny. Następnie układamy je na kremie, całość posypujemy granolą i dekorujemy listkami mięty.

4

Teraz nadszedł czas, by rozdzielić kawałki i… cieszyć się ich smakiem!

5

Granola sprawi, że Twoja pizza będzie smakowicie chrupiąca. Jeśli masz ochotę na orzeźwiający napój, zblenduj pozostałą część arbuza!

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4