Przepisy Herbata Rooibos

Składniki

Sposób przygotowania

1

Pewnie wielu z Was o niej słyszało, ale jeśli jeszcze nie spróbowaliście tej perełki z Afryki, to czas najwyższy.

2

Każdy z nas wie jak zaparzyć herbatę – po prostu zalewasz ją wodą. Herbata Rooibos ma piękny kolor i cudowny smak, który można wzbogacić łyżeczką miodu oraz plasterkiem cytryny. Ważne jednak, aby nie dodawać miodu do gorącej wody (80° C lub więcej) gdyż w tej temperaturze traci swoje cenne, zdrowotne właściwości. Dlatego przed jego dodaniem warto odczekać kilka minut.

3

Herbata Rooibos ma bardzo pozytywny wpływ na ludzki organizm. Posiada właściwości przeciwzapalne, pomaga też przy bólach głowy i przy problemach skórnych. Zauważono również, że pomaga na bezsenność i obniża ciśnienie. Nie zawiera kofeiny więc mogą ją również pić dzieci.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 20.02-26.02.2020 r. wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4