Przepisy Halloweenowy deser

Składniki

250 g krówek

250 g toffi

150 g ryżu preparowanego

125 g masła lub margaryny

50 g masła

100 g cukru pudru

50 g kakao

zielona masa cukrowa

2-3 cienkie waflowe rurki

Sposób przygotowania

1

Krówki i toffi rozpuść w garnku wraz z 125 g masła lub margaryny.

2

Kiedy masa w garnku stanie się jednolita, dodaj ryż preparowany. Dokładnie mieszaj, cały czas podgrzewając masę na małym ogniu.

3

Na desce rozłóż folię spożywczą i wyłóż na nią porcję ciepłej masy. Zawiń masę w folię i uformuj kształt dyni.

4

Aby zrobić w dyni rowki, użyj tępej strony noża. Po uformowaniu dyń zostaw je na desce do wystygnięcia na ok. 1 godz. W czasie gdy dynie stygną, przygotuj krem czekoladowy. Utrzyj 50 g masła z cukrem pudrem i kakao. Jeżeli krem jest za gęsty, możesz dodać łyżeczkę mleka.

5

Z rozwałkowanej zielonej masy cukrowej wytnij niewielkie listki. Rurki waflowe podziel na mniejsze kawałki. Do wystudzonych dyń przy pomocy kremu przymocuj cukrowe listki i łodyżki z rurek waflowych. Kremem wypełnij też rowki w dyniach.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8