Przepisy Gulasz z mięsa wołowego z dodatkiem papryki

Składniki

800 g mięsa gulaszowego wołowego

1 średnia cebula

½ papryki czerwonej

½ papryki żółtej

½ papryki zielonej

2 łyżki mąki pszennej

½ szklanki wody

½ szklanki bulionu warzywnego

4 łyżki oleju

przyprawy: sól, pieprz, ziele angielskie, liść laurowy

Opis

Umyte mięso smaż na rozgrzanym oleju przez 30 min na średnim ogniu. Cebulę pokrój w kostkę, dodaj do mięsa. Kiedy cebula będzie zeszklona, wlej bulion i dodaj przyprawy. Całość duś PORADA KONTEKSTOWA - DUSZENIE przez około godzinę i 30 min na wolnym ogniu. Pod koniec duszenia dodaj pokrojoną w kostkę paprykę. Mąkę dokładnie rozprowadź w wodzie i mieszając, dodaj do sosu. Zagotuj. Gulasz doskonale smakuje z kaszą gryczaną okraszoną smażoną cebulką.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8