Przepisy Grzanki z bakłażanem i suszonymi pomidorami

Składniki

300 g sera żółtego

250 g suszonych pomidorów

10 g ziaren słonecznika

1 bakłażan

2 bagietki

kilka listków świeżej bazylii

100 ml oliwy (najlepiej z pierwszego tłoczenia)

przyprawy: sól

Opis

Bagietki pokrój na kromki. Ser zetrzyj na tarce. Pestki słonecznika smaż przez 5 min na lekko naoliwionej patelni. Bakłażana pokrój w plastry i obsyp solą. Pozostaw na ok. 20 min. Gdy bakłażan puści sok, odsącz plastry.

Układaj składniki na pieczywie w kolejności: kilka kropel oliwy, bakłażan, suszony pomidor, ser, ziarna słonecznika. Zapiekaj wszystko w piekarniku nagrzanym do 200° aż ser się zarumieni. Przed podaniem udekoruj listkami świeżej bazylii.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8