Przepisy Groch z kapustą

Składniki

1 szklanka grochu

2 szklanki wody

½ kg kwaszonej kapusty

½ szklanki oleju

1 cebula

przyprawy: sól, pieprz czarny mielony i ziarnisty, majeranek, liść laurowy

Opis

Groch opłucz, namocz w 2 szklankach wody i pozostaw na noc. Następnie dnia przez 1 godzinę gotuj groch w tej samej wodzie, w której się moczył. Pod koniec gotowania posól i dodaj majeranek.

Kapustę zalej 2 szklankami wody, zagotuj pod przykryciem, po chwili odkryj i gotuj na mniejszym ogniu przez ok. 20 min. Na patelni na 2 łyżkach oleju podsmaż drobno posiekaną cebulę.

Kapustę dodaj do grochu i gotuj razem z liściem laurowym i pieprzem ziarnistym, aż woda odparuje (ok. 35 min). Dopraw do smaku solą i pieprzem mielonym.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.04-11.04.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4