Przepisy Grissini z prosciutto i parmezanem

Składniki

1 op. paluszków grissini

2 op. szynki prosciutto

30 g parmezanu

1 białko

Dodatkowo:

oliwki

pomidorki koktajlowe

bazylia

wykałaczki

Opis

Połowę paluszków z opakowania owiń plastrami szynki. Ułóż na blaszce z papierem do pieczenia i piecz w piekarniku z funkcją termoobiegu w temp. do 200°C przez 6–8 min do lekkiego zarumienienia szynki.

Pozostałą część paluszków posmaruj białkiem i posyp tartym parmezanem. Piecz 2–3 min w tej samej temp. na blaszce z papierem do pieczenia. Wyciągnij paluszki, gdy ser delikatnie się roztopi.

Nabij na wykałaczki pomidory i oliwki. Ułóż w miseczce i posyp bazylią. Grissini podawaj z koreczkami pomidorowo-oliwkowymi.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8