Przepisy Grillowany łosoś z mango

Składniki

400 g filetu z łososia

1 mango

2 łyżki miodu

2 łyżki soku pomarańczowego

2 łyżki masła

pieprz

sól

Sałatka

świeża rukola

pomidorki koktajlowe

oliwa z oliwek

2 łyżki soku z cytryny

Sposób przygotowania

1

Przetnij mango na pół, obierz ze skóry i pokrój na małe kawałki.

2

Umytego i osuszonego łososia pokrój w kostkę. Dopraw szczyptą soli.

3

Nadziewaj naprzemiennie kawałki łososia i mango na patyczki.

4

Rozpuść masło, a następnie wymieszaj je dokładnie z miodem oraz sokiem z pomarańczy. Polej marynatą przygotowane wcześniej szaszłyki, a następnie posyp je ulubionymi przyprawami.

5

Rozgrzej piekarnik do 190 °C i piecz składniki przez około 25 minut. W trakcie pieczenia kilka razy polej szaszłyki pozostałą marynatą. Podawaj z sałatką z rukolą i pomidorami.

6

Umyj rukolę oraz pomidory. Przekrój pomidory na pół, wymieszaj z rukolą, skrop oliwą z oliwek, sokiem z cytryny i dodaj szczyptę soli.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8