Przepisy Grillowany bakłażan z serowym farszem

Składniki

1 bakłażan

100 g sera typu lazur

150 g sera typu feta

1 łyżeczka soli

przyprawy: po 1/2 łyżeczki granulowanego czosnku, cebuli, oregano, bazylii, tymianku, papryki i rozmarynu

Opis

Bakłażana umyj i pokrój wzdłuż na plastry grubości ok. 7 mm. Każdy plaster oprósz solą z obu stron i odłóż na półmisek na ok. 10 minut. W tym czasie pokrusz i wymieszaj sery. Zioła wsyp do moździerza i lekko krusząc, wymieszaj. Wyciągnij plastry bakłażana z powstałego płynu, oprósz mieszanką ziół i grilluj z obu stron na lekko rumiano. Grillowane plastry posmaruj pastą z serów i zwiń w ruloniki. Przed podaniem nadziej bakłażanowe roladki na patyczki do szaszłyków i podgrzej krótko na mocno rozgrzanym grillu.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8