Przepisy Grillowane koreczki z camembertem na jabłku

Składniki

100 g boczku surowego, wędzonego w plastrach

150 g sera camembert

80 g śliwek kalifornijskich

1-2 zielone jabłka

20 ml soku z cytryny

Opis

Przekrój krążek camemberta na pół. Każdą połówkę pokrój w plastry. Na desce rozłóż plastry boczku. Na końcu każdego połóż kawałek camemberta i śliwkę kalifornijską. Zaczynając od strony z serem i śliwką, zwiń plastry boczku w ruloniki i zepnij małymi szpilkami do szaszłyków. Koreczki zrumień na średnio rozgrzanym grillu często je obracając. 

W czasie kiedy koreczki się grillują, umyj i przekrój na pół jabłka. Przekrojone połówki jabłek posmaruj sokiem z cytryny. Grillowane koreczki podaj na przygotowanych połówkach jabłek.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8