Przepisy Grillowane koreczki dla malucha

Składniki

1 filet z kurczaka

8 pomidorków

2 minicukinie

1 szczypta soli 

1 szczypta pieprzu

1 szczypta słodkiej papryki wędzonej

1 łyżeczka miodu

1 łyżka oleju

Opis

Sól, pieprz oraz słodką paprykę wędzoną wymieszać z olejem i miodem, powstałą marynatą natrzeć pierś z kurczaka i odstawić ją do lodówki na 30 minut. Zamarynowane mięso ułożyć na grillu, a następnie upiec z obu stron.

Cukinię pokroić w plastry, posolić i skropić olejem, a następnie ugrillować.

Grillowaną pierś pokroić w plastry, a następnie nabić ją  na wykałaczkę naprzemiennie z plastrami cukinii. Koreczki zakończyć pomidorkiem i udekorować. Smacznego!

 

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8