Przepisy Grillowane banany w panierce kokosowej

Składniki

3 banany

100 g wiórków kokosowych

50 g cukru trzcinowego

1 jajko

1/2 łyżeczki cynamonu

1/2 limonki

Sposób przygotowania

1

Banany obierz ze skórki i przekrój na połówki. Przełóż do miski i przypraw sokiem z limonki. Nada to bananom lekkiego orzeźwienia i cytrusowego posmaku. Do miseczki wbij jajko i przypraw je cukrem trzcinowym oraz cynamonem.

2

Dobrze wymieszaj jajko widelcem, aż cukier całkowicie się rozpuści. Do szerokiej miseczki wsyp wiórki kokosowe. Banany pojedynczo zanurzaj w jajku i od razu przekładaj do miseczki z wiórkami. Drugą ręką obsyp banana dokładnie wiórkami i lekko dociśnij, aby panierka przywarła.

3

Gotowe panierowane kawałki bananów przełóż bezpośrednio na ruszt i grilluj powoli na najwyższej półce grilla.

4

Banany powinny wypiec się w środku i być miękkie. Uważaj, wiórki szybko się rumienią. Przełóż banany na talerz i udekoruj połówką limonki.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8