Przepisy Grillowane awokado

Składniki

1 dojrzałe awokado

8 pomidorków koktajlowych

1 mała czerwona cebula

kilka listków świeżej bazylii

20 ml soku z cytryny

30 ml oliwy z oliwek

przyprawy: sól, pieprz   

Opis

Awokado umyj i przekrój na pół. Pozbądź się pestki, a następnie skrop obydwie połówki owocu sokiem z cytryny i posmaruj łyżeczką oliwy. Awokado połóż na średnio rozgrzanym grillu przecięciem do dołu na 5–6 minut. 

W tym czasie pokrój w plasterki pomidorki i cebulę. Dopraw pieprzem, solą i pozostałą oliwą. Zdejmij awokado z grilla i wypełnij zagłębienia po pestce przygotowanymi pomidorkami. Na wierzchu połóż kilka listków świeżej bazylii. Podawaj na ciepło.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8