Przepisy Golonka gotowana podawana na kapuście

Składniki

4 małe golonki

700 g kapusty kiszonej

1 łyżka mąki pszennej

2 średnie cebule

5 łyżek oleju

5 l wody

przyprawy: sól, pieprz, majeranek, liść laurowy, ziele angielskie, cukier

Opis

Golonki umyj, włóż do garnka i zalej 4 l wody. Dodaj liść laurowy, ziele angielskie i sól. Wszystko gotuj przez ok. 4 godz., aż golonki będą miękkie.

W międzyczasie ugotuj kapustę kiszoną w 1 l wody, przyprawiając ją solą, pieprzem, majerankiem i odrobiną cukru. Cebulę pokrój w kostkę, podsmaż na oleju. Dodaj do niej 1 łyżkę mąki i wymieszaj. Tak przygotowaną zasmażkę połącz z ugotowaną kapustą.

Kapustę wyłóż na talerze, na kapuście ułóż golonki. Smacznego!

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8