Przepisy Gnocchi w sosie serowym z szynką

Składniki

1 op. gnocchi (500 g)

100 g szynki gotowanej

30 g masła

30 g mąki

1 i 1/2 szkl. mleka

1 biała cebula lub szalotka pokrojona w cieniutkie krążki

125 g gorgonzoli lub sera blue

50 g świeżo startego parmezanu

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Masło roztop na patelni, na wolnym ogniu i rozprowadź w nim mąkę. Następnie pomału wlej mleko, zwiększ ogień i dodaj pieprz oraz sól – wszystko cały czas delikatnie mieszaj. Po chwili dodaj pokrojony na kawałeczki ser pleśniowy, ser parmezan, pokrojoną w paseczki szynkę i cebulę. Całość mieszaj co jakiś czas.

Gnocchi ugotuj wg wskazówek na opakowaniu. Kiedy ser na patelni się roztopi, zalej nim ugotowane i odcedzone wcześniej gnocchi.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8