Przepisy Gnocchi po sardyńsku w sosie z pomidorami i kiełbasą

Składniki

1 op. gnocchi (500 g)

Sos pomidorowy:

1 cebula

3 łyżki oliwy z oliwek

200 g kiełbasy najlepiej czosnkowej albo długo dojrzewającej

2 ząbki czosnku

500 g pomidorów

pęczek świeżej bazylii

starty ser twardy, np. dziugas albo pecorino

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Przygotuj sos: cebulę obierz i drobno posiekaj, następnie zeszklij ją na oliwie. Kiełbasę pokrój w plastry. Czosnek wyciśnij, a bazylię drobno posiekaj i smaż przez ok. 2 min razem z cebulą. Pomidory sparz wodą, obierz ze skóry, oczyść z nasion i pokrojone w kostkę wrzuć na patelnię do podsmażonych warzyw. Wszystko jeszcze razem duś na małym ogniu przez ok. 15 min do momentu aż sos stanie się gęsty.

Przygotuj gnocchi: zagotuj wodę, posól ją i ugotuj w niej kluski al dente PORADA KONTEKSTOWA - AL DENTE wg wskazówek na opakowaniu. Następnie wyłóż na sitko, by osączyć z wody. Gotowe gnocchi wrzuć do gorącego sosu pomidorowego, posyp startym serem i od razu podawaj.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4