Przepisy Gęś pieczona na kapuście kiszonej z dodatkiem wędzonego boczku
Składniki
1 średnia gęś
150 g wędzonego boczku
1 kg kapusty kiszonej
30 g suszonych podgrzybków
2 duże cebule
1 szklanka bulionu warzywnego
4 - 5 łyżek oliwy
przyprawy: sól, pieprz, majeranek
Opis

Gęś dokładnie umyj, natrzyj przyprawami i odstaw na 2 godz. w chłodne miejsce.

Kiszoną kapustę umieść w garnku, zalej bulionem warzywnym, dodaj grzyby. Całość gotuj na wolnym ogniu PORADA KONTEKSTOWA - GOTOWANIE NA WOLNYM OGNIU Cebulę i boczek pokrój w kostkę i podsmaż na oleju. Następnie dodaj do kapusty. Wszystko duś przez ok. 1 godzinę.

Przyprawioną wcześniej gęś wstaw na 1 godz. do piekarnika nagrzanego do temperatury 175°. Następnie obłóż gęś podgotowaną kapustą i piecz jeszcze przez ok. 1 godz.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi

Tesco Piękno każdego dnia

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.06.2019-19.06.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.06-18.06.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4