Przepisy Filet z kurczaka w miodzie

Składniki

1 podwójny filet z kurczaka

Marynata:

3 łyżki miodu

4 łyżki ketchupu

4 łyżki oleju

2 łyżki soku z cytryny

2 łyżki sosu sojowego

3 ząbki czosnku

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Przygotuj marynatę: w misce rozmieszaj ketchup z miodem, olejem, sokiem z cytryny, wyciśniętymi ząbkami czosnku, sosem sojowym, solą oraz pieprzem. Następnie marynatę przelej do rondelka i podgrzewaj ok. 4 minuty na wolnym ogniu.

Kurczaka umyj i oczyść z błon. Następnie włóż do gorącej marynaty i trzymaj w niej około 2 godz. W naczyniu do zapiekania ułóż filety, zalej pozostałą marynatą i piecz ok. 30 min w temperaturze 180°. Przed podaniem filety pokrój na plastry. Podawaj z ulubionymi dodatkami, np. z kaszą jaglaną i kawałkami cytryny oraz świeżymi warzywami lub z sałatą.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4