Przepisy Fenkuł duszony w oliwie z cebulką

Składniki

1 fenkuł

100 g sekra topionego śmietankowego

1/3 szkl. mleka

1/2 cebuli

2 ząbki czosnku

1 łyżka soku z cytryny

1 łyżka oliwy z oliwek

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Fenkuł oczyść i pokrój w bardzo cienkie plasterki. Włóż do miski, skrop cytryną i wymieszaj. Cebulę obierz i pokrój w kostkę, zeszklij na 1 łyżce oliwy z oliwek, dodaj serek topiony i mleko. Mieszając rozpuść serek, dodaj wyciśnięty czosnek i ponownie wymieszaj. Na koniec dodaj fenkuł i duś PORADA KONTEKSTOWA - DUSZENIE go przez ok. 6–8 min. Dopraw solą i pieprzem. Podawaj z podpieczoną bagietką.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8