Przepisy Farfalle z pieczarkami i kalafiorem zapiekane w śmietanie

Składniki

100 g makaronu Tesco Kid's Pasta Mini Farfalle

3 duże pieczarki

6 różyczek kalafiora 

100 ml śmietany kremówki

100 g sera żółtego

4 łyżki posiekanej pietruszki

oliwa z oliwek

przyprawy: sól, pieprz 

Opis

Makaron ugotuj wg wskazówek na opakowaniu. Nie przelewaj zimną woda. Kalafior umyj, podziel na różyczki i gotuj we wrzącej wodzie przez ok. 5 min. Pieczarki dokładnie umyj i pokrój na ćwiartki. Makaron ułóż w małym naczyniu do zapiekania, podlej go oliwą z oliwek i dopraw przyprawami. Na makaronie ułóż różyczki kalafiora i pieczarki, posól je i popieprz z wiechu, zalej śmietaną i posyp serem. Zapiekaj przez ok. 25 min w temp. 180°. Przed podaniem posyp pietruszką. Smacznego!

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4