Etażerka

Składniki

stare filiżanki i talerze w różnych rozmiarach

farby do porcelany

gąbka lub pędzelki do malowania

klej błyskawiczny (najlepiej w żelu)

Sposób przygotowania

 alt=
1

Farbami do porcelany udekoruj naczynia, np. stemplując je przy pomocy gąbki tylko do połowy. Jeśli Twoje farby tego wymagają, utrwal je wypalając naczynia w piekarniku (nie wszystkie farby do porcelany trzeba wypalać – upewnij się więc, czy w Twoim wypadku ten krok jest konieczny).

 alt=
2

Układając naczynia od największego na spodzie, do najmniejszego na górze, sklej klejem błyskawicznym naprzemiennie talerze i filiżanki. Upewnij się, że wszystkie szpary między naczyniami zaklejone są klejem – dzięki temu podczas mycia nie będzie wpadać tam brudna woda. Pozostaw do wyschnięcia. Etażerkę należy delikatnie myć ręcznie (nie należy wkładać jej do zmywarki).

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi

Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 17.10-23.10.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4