Przepisy Egzotyczna pieczeń z brzoskwiniami i ananasami

Składniki

800 g udźca wołowego

1 puszka ananasów

1 puszka brzoskwiń w puszce

1 - 2 łyżki margaryny

3 - 4 łyżki oleju

przyprawy: sól, pieprz, goździki

Opis

Wołowinę umyj i natrzyj przyprawami, obsmaż na rozgrzanym oleju ze wszystkich stron. Ułóż na posmarowanej tłuszczem blasze. W wierzchnią warstwę mięsa powbijaj goździki. Włóż do piekarnika nagrzanego do temperatury 200° i piecz przez 40 min. Następnie zmniejsz temperaturę do 175° i piecz jeszcze przez 30 min. Po upływie tego czasu wyjmij mięso i przełóż na półmisek. Na tę samą blachę ułóż ananasy i brzoskwinie i wstaw do piekarnika na 10 min.

Pokrojoną pieczeń obkładaj owocami.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8