Przepisy Dżem z marakui i brzoskwiń
Składniki
2 marakuje
4 brzoskwinie (ok. 400 g)
150 g cukru
1/2 łyżeczki cukru waniliowego
Opis

Umyj i wyparz dwa słoiki o pojemności ok. 150 ml. Brzoskwinie obierz ze skórki i wyciągnij pestki. Pokrój w kostkę. Do małego garnka wlej 2 łyżki wody, wsyp brzoskwinie i zagotuj. Gotuj na małym ogniu przez 10 min pod przykryciem, mieszając co jakiś czas. Kiedy brzoskwinie zmiękną i puszczą sok dodaj cukier, miąższ z marakui i cukier waniliowy. Zwiększ ogień i mieszając doprowadź do wrzenia. Gotuj dalej bez przykrycia, na średnim ogniu, cały czas mieszając (ok. 30 min). Dżem jest gotowy, kiedy brzoskwinie się rozgotują, a całość nieco zgęstnieje. Gorący dżem nałóż do wyparzonych słoików i szczelnie zamknij.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi

Tesco Piękno każdego dnia

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.06.2019-19.06.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.06-18.06.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4