Przepisy Drożdżowe rogaliki z malinami

Składniki

150 g świeżych malin 

200 g masła 

85 ml mleka 

3 jajka 

40 g świeżych drożdży 

500 g mąki 

35 g cukru 

szczypta soli

Sposób przygotowania

 alt=
1

Rozpuść masło w rondelku i odstaw do wystygnięcia. Do mąki wrzuć pokruszone drożdże, sól i cukier. Mleko podgrzej i wlej wraz z rozbełtanymi 2 jajkami oraz przestudzonym masłem do mąki.

 alt=
2

Wyrób gładkie ciasto, a następnie włóż je do miski i zakryj czystą ściereczką. Odstaw w ciepłe miejsce do wyrośnięcia.

 alt=
3

Rozgrzej piekarnik do 190°. Wyrośnięte ciasto rozwałkuj na okrągłe placki o średnicy ok. 25 cm. Każdy placek podziel na 8 równych trójkątów. Na każdym trójkącie połóż po 2-3 maliny i zaczynając od brzegu placka zwiń trójkąty w rogaliki. Ułóż rogaliki na blaszce wyłożonej papierem do pieczenia i posmaruj rozbełtanym jajkiem. Wstaw do nagrzanego piekarnika na 15–20 min.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4