Przepisy Domowy sos BBQ z ciemnego piwa

Składniki

1,25 szkl. ciemnego piwa

200 ml keczupu

¼ szkl. brązowego cukru

¼ szkl. octu jabłkowego

¼ szkl. drobno posiekanej cebuli

1 łyżka miodu

1 łyżka sosu Worcester

Sposób przygotowania

1

Wymieszaj wszystko w naczyniu żaroodpornym i podgrzewaj przez około 35 minut, cały czas mieszając.

2

Pozostaw do ostygnięcia na około 5 minut i zblenduj do jednolitej konsystencji.

3

Wskazówka: Wlej pozostały sos do czystego słoika konserwowego, dokładnie zamknij, zalej wodą w naczyniu żaroodpornym, podgrzej i kiedy woda zacznie wrzeć, gotuj przez około 5 minut. Sos zakonserwowany w ten sposób przetrwa cały sezon grillowania.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8