Przepisy Domowe pizzerinki

Składniki

6 szt. chleb (typu pita)

3 łyżka koncentrat pomidorowy

ser (starty cheddar)

1 szt. cebula czerwona (pokrój na plasterki)

1 szt. papryka zielona (pokrój na plasterki)

3 plasterek szynka (posiekaj)

1 op. słodka kukurydza

Opis

Przygotowanie tych pizzerinek to świetna zabawa z twoim brzdącem, a przy tym ich smak was zachwyci. Pozwól maluchowi wybrać dodatki i pomóż je poukładać.

Sposób przygotowania

1

Rozgrzej opiekacz. Ułóż chlebki typu pita na wysmarowanej tłuszczem blaszce do pieczenia. Rozprowadź na nich łyżką przecier pomidorowy, sięgając aż po brzegi.

2

Na każdą pizzerinkę dodaj warstwę startego sera, który jest wspaniałym źródłem wapnia. Cheddar to zazwyczaj ulubiony ser wszystkich dzieci.

3

Na wierzchu umieść czerwoną cebulę, zieloną paprykę, szynkę i słodką kukurydzę.

4

Zapiekaj pizzerinki w opiekaczu, do czasu aż będą ciepłe, a ser zacznie bulgotać.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4