Przepisy Domowe lizaki

Składniki

200 g cukru

30 ml syropu malinowego

20 ml soku z cytryny

30 ml wody

Sposób przygotowania

1

Silikonowe foremki na babeczki nadziej tuż przy dolnej krawędzi na drewniane patyczki.

2

Do małego garnka wsyp cukier, dolej wody, soku z cytryny i syropu malinowego. Możesz także wykorzystać inne owocowe smaki. Postaw garnek na mały ogień i cały czas mieszając, poczekaj aż cukier się rozpuści.

3

Kiedy cukier całkowicie się rozpuści i masa stanie się jednolita, wypełnij nią przygotowane wcześniej silikonowe foremki. Patyczek powinien być całkowicie zatopiony w słodkiej masie. Po 2 godzinach od wystygnięcia lizaki można już wyciągnąć z foremek. Foremki nadają się do produkcji następnej partii lizaków.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 26.03-1.04.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8