Przepisy Deser z różowymi winogronami

Składniki

100 ml śmietanki 30%

1 kiść winogron czerwonych

2 kiwi

1 łyżka cytryny

1 łyżeczka miodu

1 łyżeczka cukru

cukier waniliowy

czekoladowe serduszka do dekoracji

mięta do dekoracji

Opis

Winogrona przekrój na pół i wypestkuj. Kiwi obierz i pokrój na ósemki. Cytrynę wymieszaj z miodem i polej sosem owoce.

Przygotuj bitą śmietanę (przed ubiciem dobrze ją schłodź): dodaj 1 łyżeczkę cukru, szczyptę cukru waniliowego – wszystko razem miksuj do uzyskania sztywnej piany. Ubitą śmietanę schowaj do lodówki.

Do pucharków lub ozdobnych miseczek nałóż wcześniej przygotowane owoce w sosie. Deser udekoruj bitą śmietaną, czekoladowni serduszkami i miętą. Podawaj od razu.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8