Przepisy Czekoladowe kostki z czereśniami

Składniki

2 opakowania ciasteczek maślanych
2 gorzkie czekolady
1 garść czereśni
2 garście mieszanki studenckiej
2 łyżki mleka zagęszczonego słodzonego
2 łyżki masła

Opis

Czekoladę rozpuść z 2 łyżkami mleka. Gdy się rozpuści, dodaj wydrylowane PORADA KONTEKSTOWA - DRYLOWANIE połówki czereśni, połamane na małe kawałki herbatniki i mieszankę owoców kandyzowanych. Dokładnie całość wymieszaj tak, aby wszystkie składniki połączyła czekolada. Przełóż tężejącą masę do formy wyłożonej folią spożywczą. Zawiń całość w folię i włóż do lodówki do stężenia na ok. 2 godz. Przed podaniem pokrój ostrym nożem na kwadraty i podawaj jako słodką przekąskę.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 26.11-2.12.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 18.11.2020 - 2.12.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8