Przepisy Cytrusowa lemoniada na Halloween

Składniki

1 op. galaretki zielonej 

1 op. galaretki pomarańczowej 

1 op. galaretki czerwonej 

2 cytryny 

kilka gałązek świeżej mięty 

4 limonki 

70 g miodu

Sposób przygotowania

1

Przygotuj butelkę po napoju z tworzywa lub karton po soku. Obetnij wierzch opakowania i umieść w środku ciasno poukładane słomki do picia.

2

Galaretki wymieszaj i rozpuść w 500 ml gorącej wody. Tężejącą galaretką zalej słomki umieszczone w pojemniku. Wlewaj płyn obok słomek tak, aby wypełniał je od dołu. Zalane galaretką słomki schowaj do lodówki na min. 3 godz.

3

Słomki ze stężałą galaretką zanurz pojedynczo na chwilę w gorącej wodzie. Jeżeli galaretka nie „ucieka” sama ze słomek, możesz ją wydmuchać. Robaki ułóż na nasmarowanym olejem papierze do pieczenia i schowaj znowu do lodówki na ok. 30 min.

4

Przygotuj litr wody źródlanej. Wyciśnij sok z cytrusów i dodaj wraz z miodem do wody. Posiekaj miętę. Do małych szklaneczek nalewaj porcje lemoniady z dodatkiem żelków-robaków i posiekaną miętą.  

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 26.03-1.04.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8