Przepisy Cykoria z wędzonym łososiem na sałatce z rzodkiewki

Składniki

1 pęczek rzodkiewki

1 cykoria

1 cytryna

100 g łososia wędzonego

50 g kwaśnej śmietany

1/2 pęczka szczypiorku

1/2 pęczka koperku

Sałata do dekoracji np. roszponka

przyprawy: sól, pieprz czarny

Opis

Rzodkiewki umyj i obierz. Pokrój w równe cienkie paseczki. Odłóż kilka gałązek szczypiorku i koperku do dekoracji, a resztę posiekaj. Rzodkiewkę wymieszaj z posiekanym szczypiorkiem i rzodkiewką, dopraw solą oraz pieprzem. Dodaj kwaśną śmietanę. Sałatkę dobrze wymieszaj.

Umyj liście cykorii. Rozłóż na półmisku cztery rzędy po dwa liście, aby nachodziły na siebie, tworząc kształt łódki.
Wypełnij liście sałatką, a następnie na każdą porcję połóż kawałek wędzonego PORADA KONTEKSTOWA - WĘDZENIE łososia.

Cytrynę przekrój na ćwiartki i udekoruj nią potrawę. Pozostały szczypiorek pokrój na długie kawałki i ułóż na łososiu. Polecamy jeszcze dodać na półmisek kilka listków sałaty, np. roszponki, która doskonale pasuje do wędzonego łososia i cykorii. Smacznego!

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8