Przepisy Cukrowe jajko na twardo

Składniki

Plastyczne masy cukrowe:

125 g  białej

60 g  żółtej

po 30 g różowej, niebieskiej i buraczkowej

Sposób przygotowania

1

Żółtą i białą masę cukrową podziel na dwie równe części. Z żółtych kawałków uformuj kule. Następnie otocz je delikatnie lekko spłaszczonymi kawałkami białej masy. Z białej masy otaczającej żółtą kulkę uformuj jajko. Nie ściskaj zbyt energicznie, żeby nie zdeformować żółtej masy w środku.

2

Rozwałkuj cienko kolorowe masy i powycinaj z nich kółka różnej wielkości, które następnie naklej na cukrowe jajko. Jeżeli masa nie chce się przyklejać, bo jajko za bardzo wyschło, posmaruj je dowolnym bezbarwnym alkoholem, to przywróci na krótką chwilę kleistość powierzchni.

3

Ozdobione jajko przekrój w dowolnym miejscu ostrym nożem.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8