Przepisy Conchiglioni rigati z bakłażanem i pomidorami

Składniki

200 g makaronu conchiglioni rigati

sól

Farsz:

1/2 małego bakłażana

1 pomidor

1 cebula

80 g ricotty

1 ząbek czosnku

40 g sera parmezan

2 garście rukoli

oliwa do smażenia

oliwa z oliwek do polania

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Makaron ugotuj w osolonej wodzie według wskazówek na opakowaniu. Bakłażana umyj i pokrój w drobną kostkę. Cebulkę posiekaj w kosteczkę, wciśnij ząbek czosnku i wszystko usmaż na oliwie na rumiano na średnim ogniu. Warzywa wymieszaj z ricottą, dodaj pokrojonego w kostkę pomidora, posiekaną rukolę, dopraw solą i pieprzem. Całość delikatnie wymieszaj. Przestudzone muszle wypełnij farszem i podgrzej w piekarniku. Przed podaniem posyp serem parmezan i oliwą z oliwek.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8