Przepisy Conchiglioni nadziewane twarożkiem z rukoli

Składniki

150 g twarożku śmietankowego

60 g gęstej śmietany

200 g świeżej rukoli

12 muszli conchiglioni

przyprawy: sól, pieprz

Opis

W garnku zagotuj osoloną wodę. Na wrzątek wrzuć makaron i ugotuj al-dente zgodnie z przepisem na opakowaniu. Ugotowany makaron wyciągnij na sitko i polej zimną wodą. Poczekaj, aż zupełnie wystygnie.

Rukolę opłucz na sitku i osusz. Część listków odłóż do przybrania, resztę bardzo drobno posiekaj i wymieszaj z twarożkiem i śmietaną. Dopraw do smaku pieprzem oraz solą. Wystudzone makaronowe muszle napełnij twarożkiem z rukolą i ułóż na półmisku.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8