Przepisy Ciastka owsiane z orzechami

Składniki

110 g orzechów laskowych 

100 g suszonej żurawiny 

250 g płatków owsianych 

1 duże jajko 

170 g miękkiego masła 

95 g mąki pszennej 

120 g cukru brązowego 

2 łyżeczki cukru waniliowego 

1/2 łyżeczki sody 

szczypta soli

Sposób przygotowania

1

Rozgrzej piekarnik do 170°. Orzechy posiekaj. Masło utrzyj z cukrem na puszystą masę.

2

Wymieszaj mąkę z solą i sodą. Dodaj wraz z jajkiem do utartego masła. Znów wymieszaj, następnie dodaj płatki owsiane, posiekane orzechy i żurawinę. W razie potrzeby możesz dodać 1–2 łyżki wody.

3

Posmarowanymi olejem dłońmi formuj małe placuszki i układaj je na wyłożonej papierem do pieczenia blaszce. Wstaw ciastka do nagrzanego piekarnika na 15 minut.  

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8