Przepisy Ciasteczka dyniowe z płatkami owsianymi

Składniki

200 g startej na drobnej tarce dyni

100 g płatków owsianych

50 g płatków migdałowych

100 g masła

1 małe jajko

80 g mąki

1 łyżka kakao

80 g cukru

1/2 łyżeczki soli

Opis

Piekarnik nagrzej do 170°. Masło rozpuść i ostudź. Ostudzone masło utrzyj na puszystą masę z jajkiem i cukrem. W osobnej misce połącz mąkę z płatkami owsianymi, kakao, migdałami, solą i startą dynią. Dodaj suche składniki do utartej masy maślanej i wymieszaj łopatką. Foremki na ciasteczka wyłóż papierem do pieczenia i wypełnij ciastem. Wstaw ciastka do nagrzanego piekarnika i piecz przez ok. 15 minut.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8