Przepisy Chłopska patelnia

Składniki

5 ziemniaków (ugotowanych w mundurkach)
1 jajko
1 łyżka śmietany kwaśnej
40 g kiełbasy szynkowej
40 g boczku parzonego wędzonego
1 łyżka słoniny (drobno posiekanej)
1 łyżka natki pietruszki (posiekanej)
pieprz czarny mielony
sól

Opis

Ziemniaki ugotuj w mundurkach. Przestudź je, obierz ze skórki i pokrój w plastry. Słoninę, kiełbasę i boczek pokrój w kostkę. Jajko rozbełtaj widelcem wraz ze śmietaną, całość posól i popieprz do smaku. Na patelni roztop pokrojoną słoninę, podsmaż na niej na złoto ziemniaki. Gdy będą jasnozłote, dodaj do nich kiełbasę i boczek. Wszystko jeszcze chwilkę przesmaż, cały czas mieszając. Zalej rozbełtanym jajkiem i na wolnym ogniu wymieszaj aż jajko się zetnie. Danie posyp natką pietruszki. Podawaj z maślanką i z zsiadłym mlekiem.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 19.11-25.11.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 18.11.2020 - 2.12.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8