Przepisy Chłodnik z awokado

Składniki

2 awokado

1 ogórek

2 łodygi selera naciowego 

1/2 posiekanej cebulki 

1/2 szklanki jogurtu naturalnego

1/2 l maślanki

3 łyżki oliwy z oliwek

3 łyżki soku z limonki

garść listków kolendry 

1/2 pęczka szczypiorku do posypania

2 ząbki czosnku 

przyprawy: sól, pieprz czarny

Opis

Awokado umyj, przekrój wzdłuż na pół i wyjmij pestkę. Miąższ awokado pokrój w kostkę. Ogórka umyj, obierz, przekrój wzdłuż na 4 części, wyjmij miąższ z pestkami i również pokrój w kostkę. Cebulkę obierz, umyj, pokrój w kostkę i wymocz ją w lodowatej wodzie, aby pozbyć się goryczki. Jogurt wymieszaj z maślanką i zmiksuj wraz z kolendrą. Dodaj awokado, ogórka, umyte i posiekane łodygi selera naciowego, cebulę, oliwę i limonkę. Całość wymieszaj. Dopraw solą i pieprzem oraz świeżo rozgniecionymi ząbkami czosnku. Przed podaniem posyp szczypiorem.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4