Przepisy Cake popsy w kształcie jajka

Składniki

Biszkopt:

6 jajek

1 szkl. cukru

25 g mąki pszennej

1/2 op. proszku do pieczenia

szczypta soli

Dekoracja:

gotowa polewa biała czekolada

perełki słomki

papierowe foremki w kształcie jajka

Sposób przygotowania

1

Białka ubijamy na sztywną pianę ze szczyptą soli, dodajemy cukier, żółtka cały czas miksując, a na końcu przesianą mąkę. Wylewamy biszkopt do wysmarowanej tłuszczem małej blachy (wymiary ok. 15–23 cm). Pieczemy w nagrzanym piekarniku do 200˚C przez pół godziny. Ciasto odstawiamy do wystygnięcia.

2

Biszkopt wyjmujemy z foremki i przecinamy w poprzek.

3

Wycinamy kształt jaja i nabijamy każdy na papierową słomkę.

4

Każdą biszkoptową pisankę polewamy z dwóch stron rozpuszczoną polewą z białej czekolady. Lizaki dekorujemy z jednej strony kolorowymi perełkami.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8