Przepisy Budyń jaglany z owocami

Składniki

1/2 szkl. kaszy jaglanej (surowej)

2 łyżki wiórków kokosowych

3/4 szkl. mleka kokosowego + 1/2 szkl. mleka kokosowego

1/2 szkl. wody

2 łyżki miodu

szczypta soli

dowolne owoce, najlepiej miękkie

Opis

Kaszę przesyp na sitko i przepłucz pod bieżącą wodą. Przełóż kaszę do garnka, dodaj 3/4 szklanki mleka, wodę i wiórki kokosowe. Zagotuj, zmniejsz ogień i przykryj kaszę pokrywką. W ten sposób gotuj kaszę ok. 15 minut, kontrolując poziom płynów. Przełóż ugotowaną kaszę do kielicha miksera, dodaj pozostałe mleko oraz miód. Całość zmiksuj na jednolitą masę. Gotowy budyń przełóż do miseczek i posyp owocami. Podawaj ciepły.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8