Przepisy Brzoskwinie z kruszonką

Składniki

750 g brzoskwiń ciasteczkowych

1 łyżka cukru pudru

Kruszonka:

1 szkl. mąki

3/4 szkl. cukru pudru

1/2 kostki masła

1 łyżeczka proszku do pieczenia

2/3 szkl. tartych migdałów

Opis

Przygotuj kruszonkę: w garnuszku na wolnym ogniu rozpuść masło. Do dużej miski przesiej szklankę mąki z cukrem pudrem i proszkiem do pieczenia. Następnie dodaj stopione masło i rozetrzyj w palcach na wiórki. Dodaj tarte migdały – wszystko razem wymieszaj i zagnieć. Włóż do lodówki na 1 godzinę.

Brzoskwinie umyj i przekrój na ćwiartki, pozbądź się pestek. Do żaroodpornego naczynia włóż owoce i posyp je przez sitko 1 łyżką cukru pudru. Wyjmij z lodówki kruszonkę, odrywaj od ciasta nieregularne kawałki i układaj je na brzoskwiniach. Piecz w 180° przez ok. 25 min aż kruszonka się zarumieni, a owoce zmiękną.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8